O nás

O nás

Kdo jsme?

Česká vesnice – španělsky Pueblo Checo – se nachází na severu Dominikánské republiky v blízkosti menšího městečka Cabarete.

Jsme skupina investorů, kteří po několika návštěvách Dominikánské republiky, propadli její kráse a rozhodli se zde postupně vybudovat českou vesničku (PUEBLO CHECO) určenou především, ale né pouze pro české a slovenské obyvatele, tak abychom mohli do Dominikánské republiky jezdit se svými známými a přáteli.

Našim cílem není vytvořit jen další z resortů, kterých v Dominikánaské republice raketově přibývá, ale chceme lidem ukázat pravou Dominikánskou republiku. Nejen její krásné pláže a přírodu,ale také vstřícnou a milou povahu místních obyvatel.

Vytváříme českou a slovenskou komunitu uprostřed Karibiku, tak aby se lidé nemuseli bát tuto krásnou zemi navštívit. Našim spolu-investorům i zákazníkům nabízíme mnoho služeb, včetně domluvy v českém jazyce, aby se nejen jejich pobyt obešel bez potíží. To vše za přijatelné ceny.

V Dominikánské republice působíme již delší dobu a právě proto jsme schopni zákazníkům poskytnout veškerou podporu a splnit většinu jejich přání.

Zakladatelé projektu jsou

21979492_847339575441787_1666318638_n

František s rodinou

Investor, milovník přírody a místních lidí, který zde s přestávkami žije již druhým rokem.

Dominikánská republika se v posledních letech stává stále oblíbenější zemí nejen pro turisty, ale také pro investory. Nejlépe to jde pozorovat v severní části země, kde, za poslední dva roky, vzniklo nespočet nových hotelů, resortů a restaurací, které poskytly zázemí pro volnočasové aktivity a především pro vodní sporty.

Díky rostoucímu zájmu investorů dojde v blízké době k propojení města Cabarete a vedlejšího – většího města Sosua, zastavením celého pobřeží novými objekty.

I my jsme se rozhodli chopit se naší šance a investovat do vybudování Pueblo Checo právě zde. O investicích více zde

Dominikánci jsou známí tím, že si dokáží života naplno užívat. Milují hudbu a tanec, který je bezesporu nedílnou součástí každého jejich dne.

I vy si to s nimi můžete užít a kterýkoli večer navštívit místní bary nebo restaurace, ze kterých stále uslyšíte vycházet rytmy tradiční i moderní latinské hudby.

Ať již hledáte tichou pláž s bílým pískem, kterou budete mít téměř sami pro sebe nebo pláž s restauracemi a bary se skvělým mojitem na každém kroku, v okolí Pueblo Checo si vybere každý.
Na své si přijdou také milovníci vodních sportů.
V zimních a letních měsících (období větru) jsou místní podmínky ideální pro kiteboarding a windsurfing. Celoročně pak lze v okolí provozovat surfing, potápění a jízdu na vodních skútrech.

V blízkosti Pueblo Checo se nachází dobře vybavený supermarket, posilovna, obchůdky se suvenýry, půjčovna čtyřkolek a mnoho dalšího. Za zmínku a návštěvu stojí nedaleký kostel, který je určitě velkým zážitkem i pro nevěřící návštěvníky.

Dominikánci říkají: ,,República Dominicana- no problemo…” a tak to doopravdy je. V Dominikánské republice není nic problémem a můžete si zde splnit opravdu téměř všechny Vaše sny.

V případě potřeby, jsme tady my, připraveni udělat vše pro to, abyste si svůj pobyt u nás užili a do Dominikánské republiky se zamilovali stejně jako my.